لوازم یدکی کیا سراتو

خرید لوازم یدکی هر 3 سری سراتو موجود در بازار ایران اینبار در چین یدک توس.

تمامی قطعات یدکی خودرو کیا سراتو بصورت اصل کره ای چهاردرب سدان، دو درب کوپه و پنج درب هاچ بک

تمامی قطعات بدنه، موتور و جلوبندی خودرو کیا سراتو با قیمت شگفت انگیز و بدون واسطه

از کجا قطعات یدکی سراتو را می خرید؟

خوشنام ترین مجموعه در تهران در زمینه لوازم یدکی چین یدک توس است.

مجموعه چین یدک نه تنها در بخش تامین لوازم یدکی خودروهای چینی، بلکه در زمینه تامین و توزیع لوازم یدکی خودرو سراتو به واردات پرداخته است.

قطعات بصورت صد در صد اورجینال عرضه می شود و تمامی قطعات دارای نشان قابل استعلام از طریق اپلیکیشن های تلفن همراه هوشمند هستند.

لوازم یدکی سراتو سدان 2019

نمونه لوازم یدکی موجود cerato

در این بخش قطعات یدکی cerato را طبق دسته بندی که در قسمت چب انجام شد، خدمتتان معرفی می کنیم که این قطعات مربوط به همه خودرو ها کیا سراتو 200 ، کیا سراتو 1600 و خودرو های آپشنال سراتو می شود.

قطعات یدکی خودرو های کیا سراتو با تضمین اصلالت و کیفیت، جهت خرید عمده هم برای همکاران محترم فراهم است که از هر کجای کشور می توانند نسبت به این کار اقدام نمایند.

قطعات یدکی جلو بندی سراتو

قطعات جلوبندی شامل: دسیک چرخ جلو سراتو کوپه کمک جلو سراتو فیس جدید (نیو فیس)، پلوس چپ و راست خودرو، طبق سراتو و بوش طبق cerato ، قرقری فرمان، میل موج گیر سراتو فیس قدیم و سگدست کیا سراتو ، جعبه فرمان اتومبیل ها و …

نمونه قطعات بدنه سراتو

در قسمت بدنه خودرو های سراتو محصولاتی همچون:

گلگیر جلو و عقب هر مدل از خودروها ، درب های عقب و جلو سراتو مدل جدید، چراغ های جلو و عقب، سپر جلو و سپر عقب خودرو های jac جلو پنجره، براکت سپر جلو و براکت سپر عقب، خود سپر های جک،  شلگیر عقب جلو، آینده بغل دو طرف و …

لوازم موتوری سراتو

در بخش موتوری این خودرو همانند خودرو های دیگر محصولات بسیاری وجود دارد که تنها به معرفی برخی از آن ها بسنده می کنیم: سر سیلندر و واشر سر سیلندر، دینام ، تسمه دینام، کوئل و پمپ بنزین، تسمه تایم، وایر و شمع خودرو ها، دسته موتور، مخزن های شیشه شور ، میل لنگ، میل سوپاپ موتور، فیلتر روغن و فیلتر هوا

موارد بالا چه برای خرید عمده و چه تکی، کامل نیستند و ریز قطعاتی وجود دارد که از نام بردن یک به یک آن ها خود داری کردیم اما سفارش همه قطعات خودرو های توسط همین شماره تلفن های پایین سایت فراهم است.

  • لوازم جلو بندی kia cerato

    لوازم یدکی جلو بندی kia cerato در پکیجی کامل با قیمت شگفت انگیز قابل سفارش هم بصورت عمده و هم بصورت تکی است که در متن رو به رو به برخی از آن ها اشاره شده است.

  • لوازم موتوری kia cerato

    تمامی قطعات یدکی موتوری خودرو های kia cerato را می توانید از چین یدک توس تنها با یک تلفن از سراسر ایران خرید نمایید.

  • قطعات بدنه kia cerato

    تمامی لوازم یدکی خودرو های kia cerato در دسته بدنه خودرو از ریز ترین قطعات تا اصلی ترین و بزرگ ترین آن ها قابل سفارش از همین صفحه است که برخی از آن ها در رو به رو نوشته شده است.

خرید لوازم یدکی سراتو

همچنین جهت خرید آنلاین و عمده و استعلام قیمت رادیاتور کولر خودروهای چینی می توانید با

شماره تلفن ثابت: 02136612371

و یا تلفن همراه: 09128594878 مرتضی اردوخانی تماس حاصل فرمایید.

تهران، خیابان امیر کبیر، تقاطع خیابان سعدی، پاساژ امیر کبیر، غربی دوم، طبقه سوم، واحد 23 چین یدک توس

مجموعه چین یدک توس امکان سفارش حضوری را هم فراهم کرده و تهرانی های عزیزی که قصد دارند خرید خود را بصورت حضوری انجام دهند می توانند از طریق صفحه ” تماس با ما ” آدرس دقیق فروشگاه را بیابند