لوازم یدکی faw بسترن b30 و b50 و b50f

لوازم یدکی faw یا همان بسترن besturn که 3 خودرو موفق در ایران داشته با نام های b30، b50 و اخیرا b50f که تمامی قطعات یدکی این خودرو ها در چین یدک توس ارائه می شود.

قطعات یدکی faw B30

قطعات یدکی faw B30 کاملا اورجینال و با کیفیت قابل خرید از چین یدک توس هم بصورت حضوری و هم بصورت تلفنی از وب سایت

faw یا همان بسترن، یکی از خودرو های چینی نسبتا موفق در مقایسه با اتومبیل های هم رده خود است که بین محصولات کمپانی besturn می توان آن را به عنوان پر استفاده ترین محصول در کشورمان مطرح کرد.

چین یدک توس تمامی لوازم یدکی بسترن b30 را با قیمتی باور نکردنی و البته کیفیت اصلی خدمت مشتریان محترم خود عرضه می کند که جزئیات محصولات در ادامه مطرح شده است.

لوازم یدکی بسترن B50 و B50f

لوازم یدکی بسترن b50 و b50f هم در رده بعدی محصولات چین یدکی برای خودرو های شرکت faw مطرح می شود که البته بصورت متمرکز تر، بر روی خودرو b50 قرار دارد اما برخی قطعات پر کاربرد b50f هم در این دسته بندی لحاظ شده است که دغدغه ای برای مالکان این خودرو هم جهت تهیه لوازم یدکی وجود نداشته باشد.

چین یدک توس مفتخر است که همواره با کیفیت ترین محصولات یدکی را در اختیار مشتریان خود در سراسر کشور قرار دهد و همچنین با فراهم کردن شرایط خرید حضوری برای ساکنین تهران، رضایت و اعتماد آن را هم بطور ویژه ای جلب نماید.

نمونه لوازم یدکی موجود FAW

در این بخش قطعات یدکی FAW را طبق دسته بندی که در قسمت چب انجام شد، خدمتتان معرفی می کنیم که این قطعات مربوط به هر سه مورد faw B30 و B50 و B50f می شود.

قطعات یدکی خودرو های بسترن با تضمین اصلالت و کیفیت، جهت خرید عمده هم برای همکاران محترم فراهم است که از هر کجای کشور می توانند نسبت به این کار اقدام نمایند.

قطعات یدکی جلو بندی بسترن

قطعات جلوبندی بسترن ها شامل: دسیک چرخ جلو  b30 و b50 کمک جلو bersturn ها، پلوس چپ و راست خودرو، طبق b50f و b50 و بوش طبق faw ، قرقری فرمان، میل موج گیر بسترن ها و سگدست b30 و b50f ، جعبه فرمان اتومبیل ها و …

نمونه قطعات بدنه b50 , b50f , b30

در قسمت بدنه خودرو های بسترن محصولاتی همچون: گلگیر جلو و عقب هر سه خودرو ، درب های عقب و جلو b30 , b50 , b50f ، چراغ های جلو و عقب، سپر جلو و سپر عقب خودرو های faw جلو پنجره، براکت سپر جلو و براکت سپر عقب، خود سپر های بسترن،  شلگیر عقب جلو، آینده بغل دو طرف و …

لوازم موتوری faw besturn

در بخش موتوری این خودرو همانند خودرو های دیگر محصولات بسیاری وجود دارد که تنها به معرفی برخی از آن ها بسنده می کنیم: سر سیلندر و واشر سر سیلندر هر 3 خودرو، دینام بسترن ها ، تسمه دینام b50 ، کوئل و پمپ بنزین هر 3 اتومبیل faw، تسمه تایم b30 ، وایر و شمع خودرو ها، دسته موتور B50f، مخزن های شیشه شور ، میل لنگ خودرو، میل سوپاپ موتور faw، فیلتر روغن و فیلتر هوا بسترن  و …

موارد بالا چه برای خرید عمده و چه تکی، کامل نیستند و ریز قطعاتی وجود دارد که از نام بردن یک به یک آن ها خود داری کردیم اما سفارش همه قطعات خودرو های faw توسط همین شماره تلفن های پایین سایت فراهم است.

 • جلو بندی faw

  لوازم یدکی جلو بندی faw در پکیجی کامل با قیمت شگفت انگیز قابل سفارش هم بصورت عمده و هم بصورت تکی است که در متن رو به رو به برخی از آن ها اشاره شده است.

 • موتوری faw

  تمامی قطعات یدکی موتوری خودرو های b30 و b50 و b50f را می توانید از چین یدک توس تنها با یک تلفن از سراسر ایران خرید نمایید.

 • بدنه faw

  تمامی لوازم یدکی خودرو های فاو یا بسترن در دسته بدنه خودرو از ریز ترین قطعات تا اصلی ترین و بزرگ ترین آن ها قابل سفارش از همین صفحه است که برخی از آن ها در رو به رو نوشته شده است.

انواع لوازم یدکی فاو بسترن

قیمت قطعات فاو بسترن b30

کاملترین لیست موجودی قطعات و لوازم بسترن b30 در فروشگاه اینترنتی چین یدک توس موجود می باشد.این قطعات شامل تمامی لوازم جانبی مرتبط با بدنه،لوازم و قطعات موتوری و نیز قطعات مرتبط با جلوبندی و به طور کلی تمامی لوازم های یدکی فاو بسترن می شود.این قطعات با استانداردترین قیمت ها و نیز سریعترین راه دریافتی در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد.

در ادامه برخی از قطعات یدکی موجود فاو بسترن b30 را مشاهده می کنید.

 • درب موتور بسترن b30
 • درب صندوق عقب بسترن b30
 • آینه های بغل besturn b30
 • چراغ های خطر عقب besturn b30
 • جلو پنجره faw besturn b30
 • گیربکس faw besturn b30

تمامی قطعات و لوازم یدکی faw در فروشگاه اینترنتی چین یدکی توس به صورت موجود در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.به علت متغیر بودن قیمت ها به منظور استعلام قیمت می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمائید.

09128594878

به منظور شناخت بهتر و نیز در مواقعی که احساس می کنید می بایست بیشتر راهنمایی شوید می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با کارشناسان مجموعه چین یدک توس تماس حاصل نمائید.

021-33982044

021-36612371

امکان خرید تمامی لوازم های یدکی faw هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری یا تلفنی فراهم است.لذا عزیزانی که قصد خرید حضوری دارند می توانند به آدرس :تهران، خیابان امیر کبیر، تقاطع خیابان سعدی، پاساژ امیر کبیر، غربی دوم، طبقه سوم، واحد 23 چین یدک توس،مراجعه نمایید.

خرید لوازم یدکی faw B30 , B50 , B50f

جهت خرید لوازم یدکی خودرو های faw می توانید با

شماره تلفن ثابت: 02133982044 و 02136612371

و یا تلفن همراه: 09128594878 مرتضی اردوخانی

تماس بگیرید. مجموعه چین یدک توس امکان خرید حضوری را هم فراهم کرده و تهرانی های عزیزی که قصد دارند خرید خود را بصورت حضوری انجام دهند می توانند از طریق دکمه زیر به صفحه تماس بروند و آدرس فروشگاه را بیابند.